Sprawdź nasz blog na temat wykorzystania nowych technologii i automatyzacji w budynkach prywatnych i firmowych.

To tutaj dzielimy się fachową wiedzą i branżowymi newsami.

Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się pod numerem 📞 665 539 315.

bramy przemyslowe 1

Jaką bramę przemysłową wybrać?

Wybór bramy przemysłowej Olsztyn może być skomplikowanym zadaniem, w tym artykule postaramy się nieco rozjaśnić ten temat. W przypadku zainteresowania montażem bramy przemysłowe Olsztyn – skontaktuj się z nami. Wybór bramy przemysłowej powinien być podyktowany przede wszystkim rodzajem obiektu, do jakiego brama prowadzi.

Czytaj dalej Czytaj dalej
bramy automatyczne olsztyn 8

Nice – Producent automatyki do bram

W Media System pracujemy tylko na sprawdzonych komponentach renomowanych producentów. Kilkuletnie doświadczenie w branży automatyki do bram Olsztyn pozwoliło nam wyselekcjonować najlepszych dostawców podzespołów – jednym z nich jest firma Nice. Poznaj krótki opis tej firmy. Automatyka do bram firmy Nice – Olsztyn Nice posiada 24 oddziały na wszystkich pięciu kontynentach, a produkty tej marki […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
monitoring olsztyn

Kamery monitoringu Dahua

Marka Dahua to czołowy producent i dostawca doskonałych urządzeń wizyjnych – kamer, rejestratorów czy adapterów. Nowatorskie rozwiązania techniczne zastosowane w tych systemach monitoringu Olsztyn, zwiększają komfort i bezpieczeństwo w budynkach mieszkalnych, firmach, czy obiektach przemysłowych. Zobacz ofertę monitoring Olsztyn od Media System. Monitoring – gdzie warto stosować? Sprzęty Dahua świetnie sprawdzają się m.in. w hotelach, […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
bramy automatyczne olsztyn

Zalety automatyki do bram skrzydłowych

Będąc w trakcie wyboru napędu do bramy skrzydłowej musimy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, ale także o najważniejszych parametrach, które będą miały wpływ na jego bezawaryjne działanie. Przykłady takich parametrów to długość skrzydeł bramy, pożądany kąt otwarcia oraz częstotliwość pracy.

Czytaj dalej Czytaj dalej
bramy automatyczne olsztyn

Jak zabezpieczyć bramę garażową na budowie?

Dlaczego powinieneś zadbać o zabezpieczenie bramy garażowej na budowie? Decyzja o montażu bramy garażowej (bramy garażowe Olsztyn) na wczesnym etapie budowy ma zarówno plusy i minusy – warto je poznać i podjąć świadomą decyzję. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że brama garażowa jest świetnym zabezpieczeniem garażu – miejsca do przechowywania materiałów budowlanych, sprzętów, itd. Osoby […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
bramy segmentowe olsztyn

Jak dbać o bramę garażową?

W celu zapewnienia bezawaryjnego działania bramy garażowej, należy dokonywać regularnych przeglądów i stosować odpowiednie zabiegi konserwacyjne. W tym artykule przedstawimy kilka istotnych informacji na ten temat, abyś mógł cieszyć się bezawaryjnym działaniem bramy garażowej przez wiele lat.

Czytaj dalej Czytaj dalej
klimatyzacja olsztyn 4

Klimatyzatory do domów i mieszkań

Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest montaż, serwis i naprawa klimatyzacji w domach i mieszkaniach, a także obiektach komercyjnych (sprawdź ofertę klimatyzacja Olsztyn). W tym artykule przedstawimy po krótce linię produktową firmy Samsung dedykowaną do domów i mieszkań.

Czytaj dalej Czytaj dalej
alarmy olsztyn

Nowości w systemach alarmowych Satel

Zapraszamy do przejrzenia listy nowości wśród urządzeń alarmowych marki Satel, którą wykorzystujemy do montażu systemów alarmowych w Olsztynie i okolicach. Zobacz ofertę alarmy Olsztyn. Nowości w alarmach Satel Oferta systemów alarmowych marki Satel poszerzyła się o następujące urządzenia: Nowe centrale alarmowe PERFECTA-IP – które umożliwiają między innymi obsługę systemu alarmowego z aplikacji mobilnej; Nowy moduł […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
Brama

Jak działa automat do bramy przesuwnej?

W tym artykule po krótce opiszemy sposób działania automatu do bramy przesuwnej. Automat do bramy przesuwnej składa się z siłowników oraz elementów sterujących. Ponadto często towarzyszą mu niezbędne akcesoria.

Czytaj dalej Czytaj dalej
czyszczenie bramy garażowej

Konserwacja bramy garażowej

Brama w garażu to jeden często eksploatowanych elementów stolarki w domu jednorodzinny, nieraz brama garażowa otwierana jest nawet kilkanaście razy w ciągu jednego dnia. Jak podejść do tematu konserwacji bramy garażowej?

Czytaj dalej Czytaj dalej
alarmy olsztyn 2

System Sygnalizacji Włamania i Napadu – jak to działa?

Jak działa SSWiN – System Sygnalizacji Włamania i Napadu System Sygnalizacji Włamania i Napadu to kompleks zabezpieczeń zapewniających ochronę przed wtargnięciem niepożądanych osób na nasz teren.

Czytaj dalej Czytaj dalej
bramy garażowe Olsztyn

Jak wybrać bramę garażową?

Jak wybrać bramę garażową? Brama garażowa powinna być łatwa w obsłudze, trwała, bezpieczna i estetyczna. Producenci oferują modele w licznych wersjach kolorystycznych i teksturowych, z różnych zakresów cenowych.

Czytaj dalej Czytaj dalej
bramy automatyczne olsztyn

Automatyki do bram przesuwnych

Automat do bramy przesuwnej to nowoczesne, komfortowe i bezpieczne rozwiązanie polecane zarówno na posesje prywatne, do wspólnot mieszkaniowych, jak i dla przedsiębiorstw.

Czytaj dalej Czytaj dalej
naped do bramy olsztyn

Zestaw do bram przesuwnych

Zestaw do bram przesuwnych ROBUS400 skada się z: siłownik samohamowny ROBUS400 z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS, silnik 24V, radioodbiornik OXIBD, 2 piloty trzykanałowe ON3EBD, fotokomórki EPMB, lampa ELDC.

Czytaj dalej Czytaj dalej
rekuperacja w olsztynie

Czym jest centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła (rekuperacja)?

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła (rekuperacja Olsztyn) to nowoczesne urządzenie wentylacyjne zapewniające mechaniczną wymianę powietrza w pomieszczeniach z jego jednoczesnym filtrowaniem.

Czytaj dalej Czytaj dalej
bramy automatyczne olsztyn

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Zapraszamy do regularnego zaglądania na naszego bloga, będziemy na nim publikować porady i wskazówki w tematyce, w której na co dzień się poruszamy. Pierwsze artykuły już wkrótce!

Czytaj dalej Czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu i opowiedz, jak możemy Ci pomóc.

Nasi specjaliści rzeczowo odpowiedzą na wszystkie pytania, a także doradzą w kwestii zamówienia.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00.

contact phone

tel. 665 539 315

Media system email

biuro@mediasystem.olsztyn.pl

Media system mapa

ul. Miętowa 9, Nikielkowo

Wróć do góry - Media System Olsztyn