Zachęcamy do sprawdzenia referencji od klientów, którzy nam zaufali:Najlepsi fachowcy od monitoringu! Musiałem trochę poczekać na montaż, ale naprawdę warto. Wszystko śmiga jak trzeba.

Artur Olsztyn

Pan Daniel wykonywał u mnie system klimatyzacji. Sam zaproponował najlepsze rozwiązanie, znalazł sposób, żeby nie wydawać ogromnych pieniędzy. Ekipa monterów bardzo czysta i kulturalna, zostawili po sobie porządek 🙂

Andrzej Lidzbark Warmiński

Bardzo rzetelna firma. Wszystko konkretnie powiedziane od razu, oferta na maila, po zatwierdzeniu szczegółów praca wykonana w ciągu kilku dni.

Marlena Łęgajny

Polecam serdecznie Media System! Super chłopaki, szybko i sprawnie zainstalowali mi napęd do bramy garażowej.

Tomek Olszyn

Firma Media System montowała bramę automatyczną na mojej posesji. Praca została wykonana zgodnie z ustalonymi założeniami, szybko i fachowo. Z przyjemnością polecam firmę Media System innym osobom, które planują montaż bramy.

Krzysztof Jonkowo

Bardzo rzetelna firma. Pan Daniel sam ocenił i dobrał odpowiedni napęd do bramy. Wszystko zostało wykonane bez zastrzeżeń i w zaplanowanym terminie. Polecam z czystym sumieniem.

Joanna Olsztyn

Szybko i naprawdę dokładnie wykonana instalacja elektryczna w domu. Właściciel dopytuje o szczegóły, sugeruje wyprowadzenie przewodów pod alarm, czy domofon, których nie było w projekcie. Od razu została przygotowana też instalacja pod klimatyzację na przyszłość. Super współpraca

Michał Wójtowo

Twoja opinia jest dla nas ważna! Wystaw nam opinię przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu i opowiedz, jak możemy Ci pomóc.

Nasi specjaliści rzeczowo odpowiedzą na wszystkie pytania, a także doradzą w kwestii zamówienia.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00.

contact phone

tel. 665 539 315

Media system email

biuro@mediasystem.olsztyn.pl

Media system mapa

ul. Miętowa 9, Nikielkowo

Wróć do góry - Media System Olsztyn