brama garażowa

Automatyczne bramy garażowe Olsztyn to niewątpliwy komfort codziennego życia. Brak konieczności wychodzenia z auta, aby otworzyć bramę, czy np. pada deszcz lub śnieg to luksus, który jest w zasięgu ręki. Prezentujemy wybrane  elementy automatyki do bram garażowych firmy Nice, które na co dzień montujemy w Olsztynie i okolicach.

Producent automatyki do bram garażowych

Nice to wiodący światowy producent automatyki do bram Olsztyn – również w dziedzinie automatycznych bram garażowych. Napędy do bram garażowych Nice są gwarancją komfortowej i bezawaryjnej pracy bramy garażowej przez długie lata, oszczędzając czas i energię.

Nowoczesne i funkcjonalne napędy do bram garażowych producenta Nice pomożemy Państwu dobrać pod kątem ciężaru i wymiaru bramy, a także częstotliwości otwierania oraz preferowanej szybkości działania siłownika. Duży wybór podzespołów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz opcjonalne akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo z pewnością będą w stanie zaspokoić potrzeby każdego użytkownika.

Przegląd siłowników do bram garażowych Nice

Polecamy następujące siłowniki do bram garażowych Olsztyn:

  • Spin – napęd paskowy, bramy o powierzchni do 13m2
  • Shel – napęd łańcuchowy, bramy o powierzchni do 11m2
  • Sumo – napęd do bram przemysłowych, o powierzchni do 15m2
  • Soon – napęd do bram sekcyjnych do 16m2
  • Spy – nowatorska konstrukcja, silnik siłownika porusza się wzdłuż szyny
  • Tom – grupa nowoczesnych siłowników do bram o wadze do 600kg

Automatyka do bram garażowych – dowiedz się więcej

Potrzebujesz więcej informacji o automatycznych bramach garażowych w Olsztynie? Skontaktuj się z nami, oferujemy bezpłatną konsultację i pomoc w dobrze podzespołów.

 

 


Zobacz także

bramy segmentowe olsztyn
Gdzie kupić napęd do bramy garażowej?

Automatyczna brama garażowa to rozwiązanie praktyczne i wygodne. Pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć wystawienia na niesprzyjające warunki pogodowe. Jeśli już zdecydowałeś o wyborze bramy pamiętaj jednak, że jej sercem jest napęd – musi on być odpowiednio dopasowany, aby mechanizm działał prawidłowo. 5 / 5 ( 1 vote )

Czytaj dalej Czytaj dalej
monitoring olsztyn
Czy monitoring jest potrzebny i legalny?

Coraz łatwiejszy dostęp do systemów monitoringu, także domowego, powoduje rosnące zainteresowanie konsumentów tą formą zabezpieczenia, także posesji prywatnych. Czy jednak instalacja monitoringu nie jest nadmierną ostrożnością? Czy nagrywanie ludzi w ten sposób jest w ogóle zgodne z prawem? Czy monitoring jest potrzebny? W swoim domu powinieneś czuć się bezpiecznie. Jeśli zatem system monitoringu uspokoi cię […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
klimatyzacja olsztyn
Realizacje klimatyzacji w Olsztynie

Zobacz wybrane realizacje Media System w zakresie klimatyzacji (klimatyzacja Olsztyn). W ofercie naszej firmy znaleźć można klimatyzację domową oraz przemysłową. Klimatyzacja gwarantuje… 5 / 5 ( 1 vote )

Czytaj dalej Czytaj dalej
domofony olsztyn
Rodzaje domofonów

Domofony Olsztyn to urządzenia elektroniczne, które służą do komunikacji głosowej na małe odległości bez pośrednictwa centrali. Komunikacja przez domofon najczęściej odbywa się pomiedzy zewnętrzną kasetą bramową a montowanym wewnątrz unifonem, który zbudowany jest się z części naściennej i słuchawki. 5 / 5 ( 1 vote )

Czytaj dalej Czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu i opowiedz, jak możemy Ci pomóc.

Nasi specjaliści rzeczowo odpowiedzą na wszystkie pytania, a także doradzą w kwestii zamówienia.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00.

contact phone

tel. 665 539 315

Media system email

biuro@mediasystem.olsztyn.pl

Media system mapa

ul. Miętowa 9, Nikielkowo

Wróć do góry - Media System Olsztyn