bramy przemyslowe

Napęd w bramie garażowej znacznie podnosi komfort jej użytkowania. Nie trzeba opuszczać samochodu narażając się na deszcz, mróz czy upał. Nie wymaga użycia siły fizycznej do otwierania garażu, co jest istotne zwłaszcza w przypadku ciężkich, ocieplanych drzwi. Możemy otworzyć ją zdalnie także wówczas, gdy chcemy wpuścić do garażu osobę trzecią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze automatycznej bramy garażowej?

Komfort użytkowania

Bramę garażową należy dopasować do indywidualnych potrzeb domowników. W zależności od budżetu i posiadanej przestrzeni, można zdecydować się na bramę ocieplaną (zawierającą dodatkową warstwę izolacji, przydatną zwłaszcza jeśli wykonujemy w garażu jakieś prace z zakresu majsterkowania czy napraw samochodu) lub nieocieplaną (wystarczającą dla większości tradycyjnych garaży).

Jeśli w garażu mają stać dwa samochody, wygodniej i taniej będzie zamontować jedną bramę – nie trzeba wówczas omijać słupka i wystarczy montaż jednego napędu.

Nie warto oszczędzać na pilotach – najlepiej, żeby po jednym egzemplarzu wozić w każdym samochodzie wjeżdżającym do garażu, a jeden trzymać w domu, aby otworzyć bramę od wewnątrz, gdy zajdzie taka potrzeba – np. wpuszczenie gości.

Fachowość wykonania

W przypadku montażu istotnych elementów wyposażenia domu, najrozsądniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm, istniejących na rynku od dawna i cieszących się zaufaniem klientów. Mamy wówczas pewność, że montaż przebiegnie fachowo a z ewentualnymi reklamacjami będzie do kogo się zwrócić.

Jeśli interesują cię usługi z zakresu bramy garażowe Olsztyn, liderem rynku jest Media System – nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie i zamontują bramę, która będzie bezawaryjnie służyć przez wiele lat.

 


Zobacz także

rekuperacja w olsztynie
Rekuperacja a budowa domu w 2021 cz. 2

Obowiązujące od 1. stycznia 2021 r. Warunki Techniczne spędzają sen z powiek wielu osobom pragnącym wybudować nowy dom. Z przepisów nie wynika bezpośrednio nakaz stosowania energii odnawialnej, ale w praktyce spełnienie wymogów wyłącznie z zastosowaniem węgla czy gazu jest po prostu niewykonalne. Remedium na ten problem okazuje się rekuperacja – forma odzyskiwania energii z mechanicznej […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
rekuperacja w olsztynie
Rekuperacja a budowa domu w 2021 cz. 1

Rekuperacja to nowoczesna forma wentylacji, pozwalająca na odzyskanie części ciepła z wentylacji mechanicznej. Do tej pory nie stanowiła najpopularniejszej metody ekologicznego ogrzewania domu, ale już wkrótce może się to zmienić. Obowiązujące Warunki Techniczne WT 2021 znacznie zmniejszają limity zapotrzebowania na energię w nowopowstających budynkach. Tradycyjne paliwa nie są w stanie sprostać nowym przepisom i konieczne […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
instalacje elektryczne elektryk olsztyn
Popularne usługi elektryczne

Zarówno kilkudziesięcioletnie budynki, jak i świeżo powstałe domy i mieszkania, wymagają czasami interwencji w instalację elektryczną. W nowych nieruchomościach instalację należy zaprojektować i wykonać w całości, w starych często potrzebne są modyfikacje i naprawy. Jakie usługi oferują elektrycy? Czy można samodzielnie wykonywać prace przy instalacji? Co może zrobić elektryk? Osoba posiadająca odpowiedni zakres uprawnień, jest […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
security camera 5642120 1920
Monitoring na budowę

Budowa domu lub lokalu użytkowego to duże przedsięwzięcie, a co za tym idzie – duży stres. Wielu osobom spędza z powiek zagrożenie ze strony potencjalnych złodziei i innych niepożądanych gości, korzystających z ułatwionego dostępu na posesję i mogących bez większego problemu wynieść z niej materiały budowlane czy maszyny. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zastosowanie […]

Czytaj dalej Czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu i opowiedz, jak możemy Ci pomóc.

Nasi specjaliści rzeczowo odpowiedzą na wszystkie pytania, a także doradzą w kwestii zamówienia.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00.

contact phone

tel. 665 539 315

Media system email

biuro@mediasystem.olsztyn.pl

Media system mapa

ul. Miętowa 9, Nikielkowo

Wróć do góry - Media System Olsztyn