bramy segmentowe olsztyn

Automatyczna brama garażowa to rozwiązanie praktyczne i wygodne. Pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć wystawienia na niesprzyjające warunki pogodowe. Jeśli już zdecydowałeś o wyborze bramy pamiętaj jednak, że jej sercem jest napęd – musi on być odpowiednio dopasowany, aby mechanizm działał prawidłowo.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie napędu do bramy garażowej?

Jak każde urządzenie mechaniczne, także i napęd do bramy garażowej powinien być wykonany starannie i w możliwie najprostszy sposób. Dodatkowym atutem będzie łatwy montaż.

Kluczowa jest oczywiście moc napędu – powinien on umożliwiać płynne otwieranie i zamykanie bramy, także tej najcięższej. Nie zapominajmy o bezpieczeństwie – dobry napęd zabezpiecza bramę przed nagłym opadnięciem.

Jeśli mechanizm ma się znajdować w szczególnie widocznym miejscu, liczyć się będzie również estetyka jego wykonania i design.

Dobierz napęd do bramy garażowej do swoich potrzeb

Decydując się na wybór bramy i napędu do niej, warto skorzystać z porady specjalistów. W kategorii bramy garażowe Olsztyn i okolice to teren, na którym swoje usługi świadczy firma Media System. Konsultanci służą fachowym doradztwem, opartym na wiedzy technicznej oraz wieloletnim doświadczeniu.

Media System ma w ofercie wyłącznie urządzenia wysokiej jakości. Do montażu używany jest nowoczesny sprzęt podlegający stałym przeglądom. Decyduje to o niezawodności mechanizmu na całe lata. Na dostarczone produkty i rozwiązania każdorazowo obowiązuje gwarancja.


Zobacz także

rekuperacja w olsztynie
Rekuperacja a budowa domu w 2021 cz. 2

Obowiązujące od 1. stycznia 2021 r. Warunki Techniczne spędzają sen z powiek wielu osobom pragnącym wybudować nowy dom. Z przepisów nie wynika bezpośrednio nakaz stosowania energii odnawialnej, ale w praktyce spełnienie wymogów wyłącznie z zastosowaniem węgla czy gazu jest po prostu niewykonalne. Remedium na ten problem okazuje się rekuperacja – forma odzyskiwania energii z mechanicznej […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
rekuperacja w olsztynie
Rekuperacja a budowa domu w 2021 cz. 1

Rekuperacja to nowoczesna forma wentylacji, pozwalająca na odzyskanie części ciepła z wentylacji mechanicznej. Do tej pory nie stanowiła najpopularniejszej metody ekologicznego ogrzewania domu, ale już wkrótce może się to zmienić. Obowiązujące Warunki Techniczne WT 2021 znacznie zmniejszają limity zapotrzebowania na energię w nowopowstających budynkach. Tradycyjne paliwa nie są w stanie sprostać nowym przepisom i konieczne […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
instalacje elektryczne elektryk olsztyn
Popularne usługi elektryczne

Zarówno kilkudziesięcioletnie budynki, jak i świeżo powstałe domy i mieszkania, wymagają czasami interwencji w instalację elektryczną. W nowych nieruchomościach instalację należy zaprojektować i wykonać w całości, w starych często potrzebne są modyfikacje i naprawy. Jakie usługi oferują elektrycy? Czy można samodzielnie wykonywać prace przy instalacji? Co może zrobić elektryk? Osoba posiadająca odpowiedni zakres uprawnień, jest […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
security camera 5642120 1920
Monitoring na budowę

Budowa domu lub lokalu użytkowego to duże przedsięwzięcie, a co za tym idzie – duży stres. Wielu osobom spędza z powiek zagrożenie ze strony potencjalnych złodziei i innych niepożądanych gości, korzystających z ułatwionego dostępu na posesję i mogących bez większego problemu wynieść z niej materiały budowlane czy maszyny. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zastosowanie […]

Czytaj dalej Czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu i opowiedz, jak możemy Ci pomóc.

Nasi specjaliści rzeczowo odpowiedzą na wszystkie pytania, a także doradzą w kwestii zamówienia.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00.

contact phone

tel. 665 539 315

Media system email

biuro@mediasystem.olsztyn.pl

Media system mapa

ul. Miętowa 9, Nikielkowo

Wróć do góry - Media System Olsztyn