instalacje elektryczne olsztyn

Instalacje elektryczna jest jedną z podstaw funkcjonowania każdego domu. Od logiki jej zaprojektowania oraz solidności wykonania zależy nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo domowników. Co wchodzi w skład instalacji elektrycznej i jakie usługi w tym zakresie powinniśmy zostawić specjalistom?

Elektryka w domu

Już na etapie projektowania instalacji elektrycznej w nowym domu lub w trakcie przebudowy sieci w istniejącym budynku, należy gruntownie przemyśleć możliwe lokalizacje sprzętów, które będą wymagały dostępu do źródła prądu. Nie warto robić tego na szybko i bez zastanowienia – błędy będą się wiązały z niewygodami, koniecznością przesuwania mebli czy korzystania z przedłużaczy.

Zastanów się, gdzie będą się znajdować sprzęty elektryczne – te duże, jak pralka, lodówka czy telewizor, ale i te drobne: małe AGD w kuchni, lampa do czytania czy drukarka, gdzie najwygodniej będzie suszyć włosy i prasować ubrania.

Pod tym kątem wykonawca uwzględni na projekcie gniazdka elektryczne, włączniki światła, a także źródła zasilania awaryjnego, jeśli będziesz ich potrzebować.

Wykonanie instalacji elektrycznej

Choć wiele „złotych rączek” chwali się zdolnościami elektrycznymi, instalację naprawdę należy powierzyć specjaliście. Instalacje elektryczne Olsztyn wykonuje firma Media System, gwarantująca usługi wykonywane przez osoby powiadające odpowiednie uprawnienia, przy pomocy certyfikowanego sprzętu wysokiej jakości.

Twój dom powinien być wygodny i bezpieczny – nie ryzykuj i zaufaj sprawdzonej, odpowiedzialnej firmie z tradycjami i gronem zadowolonych klientów.


Zobacz także

rekuperacja w olsztynie
Rekuperacja a budowa domu w 2021 cz. 2

Obowiązujące od 1. stycznia 2021 r. Warunki Techniczne spędzają sen z powiek wielu osobom pragnącym wybudować nowy dom. Z przepisów nie wynika bezpośrednio nakaz stosowania energii odnawialnej, ale w praktyce spełnienie wymogów wyłącznie z zastosowaniem węgla czy gazu jest po prostu niewykonalne. Remedium na ten problem okazuje się rekuperacja – forma odzyskiwania energii z mechanicznej […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
rekuperacja w olsztynie
Rekuperacja a budowa domu w 2021 cz. 1

Rekuperacja to nowoczesna forma wentylacji, pozwalająca na odzyskanie części ciepła z wentylacji mechanicznej. Do tej pory nie stanowiła najpopularniejszej metody ekologicznego ogrzewania domu, ale już wkrótce może się to zmienić. Obowiązujące Warunki Techniczne WT 2021 znacznie zmniejszają limity zapotrzebowania na energię w nowopowstających budynkach. Tradycyjne paliwa nie są w stanie sprostać nowym przepisom i konieczne […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
instalacje elektryczne elektryk olsztyn
Popularne usługi elektryczne

Zarówno kilkudziesięcioletnie budynki, jak i świeżo powstałe domy i mieszkania, wymagają czasami interwencji w instalację elektryczną. W nowych nieruchomościach instalację należy zaprojektować i wykonać w całości, w starych często potrzebne są modyfikacje i naprawy. Jakie usługi oferują elektrycy? Czy można samodzielnie wykonywać prace przy instalacji? Co może zrobić elektryk? Osoba posiadająca odpowiedni zakres uprawnień, jest […]

Czytaj dalej Czytaj dalej
security camera 5642120 1920
Monitoring na budowę

Budowa domu lub lokalu użytkowego to duże przedsięwzięcie, a co za tym idzie – duży stres. Wielu osobom spędza z powiek zagrożenie ze strony potencjalnych złodziei i innych niepożądanych gości, korzystających z ułatwionego dostępu na posesję i mogących bez większego problemu wynieść z niej materiały budowlane czy maszyny. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zastosowanie […]

Czytaj dalej Czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu i opowiedz, jak możemy Ci pomóc.

Nasi specjaliści rzeczowo odpowiedzą na wszystkie pytania, a także doradzą w kwestii zamówienia.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00.

contact phone

tel. 665 539 315

Media system email

biuro@mediasystem.olsztyn.pl

Media system mapa

ul. Miętowa 9, Nikielkowo

Wróć do góry - Media System Olsztyn